Dołącz do nas

Pracując w Hultafors Group, zgodnie z filozofią korporacyjną "ATLAS", cenimy nasze dziedzictwo i kulturę organizacyjną pobudzające kreatywność i wzajemne współdziałanie. Tworzenie produktów jest dla nas wyzwaniem, które podejmujemy, aby jak najlepiej spełnić potrzeby naszych klientów i partnerów.

Nasz sukces jest rezultatem osiągnięć naszych pracowników, którzy niezależnie od zajmowanego stanowiska mogą angażować się w ekscytujące projekty na każdym etapie tworzenia naszych marek: począwszy od projektowania, poprzez produkcję, a skończywszy na marketingu i sprzedaży. Daje to możliwość rozwoju zarówno osobistego, jak i zawodowego.

Wierzymy w nasz potencjał i zdolność do tworzenia nowej generacji produktów i usług. Jesteśmy dumni z faktu, iż postrzega się nas jako jednych z najlepszych graczy w naszej branży!

Poprzez międzynarodowe kontakty, które są codziennością podczas naszej pracy, uczymy się innych kultur i innych sposobów myślenia. Pozwala to nam lepiej budować nasze marki, tworzyć produkty i prowadzić działania biznesowe.