O Hultafors Group

Na Hultafors Group skladają się następujące marki Dunderdon Workwear, HultaforsSnickers WorkwearSolidGear FootwearToeguard Wibe Ladders. Razem stanowią one unikatową rodzinę produktów dla profesjonalnych użytkowników, którzy muszą w pełni polegać na swoim wyposażeniu. 

NIEZAWODNY PARTNER W KAŻDYCH WARUNKACH

Hultafors Group obejmuje portfolio wiodących marek premium, które stworzone są z myślą o profesjonalnych użytkownikach w zakresie funkcjonalności, bezpieczeństwa i całościowej produktywności. Specjalizując się w wybranych kategoriach produktowych dla przemysłu i budownictwa zapewniamy klientom i użytkownikom najlepsze doświadczenie w swojej klasie.

Wszystkie marki są reprezentowane poprzez Hultafors Group, spółkę ze wspólną organizacją marketingu i sprzedaży. Skutkuje to optymalizacją kosztów i zwiększa przewagę konkurencyjną w dystrybucji.

Hultafors Group oferuje szeroki asortyment produktów w nastepujących kategoriach produktowych: odzież i obuwie robocze, narzędzia ręczne, drabiny i systemy rusztowań.

Poprzez swoje różne marki Hultafors Group jest reprezentowana w 37 krajach i posiada ponad 11.000 punktów sprzedaży.

Hultafors Group jest własnością szwedzkiej spółki Investment AB Latour.

Hultafors Group składa się z marek Snickers Workwear, Wibe Ladders i Hultafors. Razem tworzą one unikatową rodzinę produktów dla profesjonalnych użytkowników, którzy w pracy cenią niezawodność w każdych warunkach.