Dla dystrybutorów i profesjonalnych użytkowników

Hultafors Group oferuje szeroki asortyment marek premium spełniających najwyższe standardy – zarówno dla dystrybutorów, jak i profesjonalnych użytkowników. Tworzeniu produktów każdej marki Hultafors Group przyświeca wspólny cel: spełnienie potrzeb profesjonalistów w zakresie funkcjonalnosci, bezpieczeństwa i ochrony.Produkty naszych marek są wynikiem zastosowania specjalistycznej wiedzy. Dzięki temu pozwalają użytkownikom zmierzyć się ze wszelkiego rodzaju wyzwaniami, z którymi stykają się podczas pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie umożliwia nam również tworzenie innowacyjnych, najwyższej jakości produktów, które nie tylko zaspokajają, ale i uprzedzają rosnące potrzeby profesjonalistów. To wszystko sprawia, że każdy dzień ich pracy jest bezpieczniejszy, łatwiejszy i bardziej produktywny.

Dla dystrybutorów połączenie asortymentu naszych marek premium daje ponadprzeciętny efekt synergii. Współpracując, możemy pomóc w tworzeniu oferty dla ich klientów i zwiększyć zyskowność ich biznesu.

Hultafors Group jest reprezentowana na wszystkich głównych rynkach w Europie i posiada swoje własne oddziały w kluczowych krajach. Regionem o największym wolumenie sprzedaży pozostaje jednak Skandynawia. Hultafors Group zatrudnia 620 pracowników i osiąga około 135 mln € rocznego obrotu.