Zarząd
Zarząd
Zarząd

Zarząd

Martin Knobloch

Martin Knobloch

CHIEF EXECUTIVE OFFICER, CEO

Jako dyrektor wykonawczy Hultafors Group Martin odpowiada całościowo za tworzenie, planowanie, wdrażanie i integrację strategicznego kierunku, w jakim podąża spółka.

Zanim dołączył do Hultafors Group, Martin pracował dla Bosch Group, a ostatnio sprawował funkcję CEO firmy BSH Home Appliances Northern Europe. Wcześniej pełnione przez niego role w BSH obejmowały stanowiska związane ze strategią korporacyjną. Ponadto Martin pracował jako dyrektor ds. marketingu produktu, dyrektor działu produktowego i członek globalnego zarządu biznesu cyfrowego. Nim dołączył do BSH, rozpoczął karierę w Siemens Group. Pracował w kilku krajach Europy oraz w Stanach Zjednoczonych. Martin studiował inżynierię przemysłową ze specjalizacją w dziedzinie zarządzania korporacyjnego i przywództwa w Karlsruhe (Niemcy) i w Sewilli (Hiszpania).

 Jens Eriksson

Jens Eriksson

DYREKTOR FINANSOWY (CHIEF FINANCIAL OFFICER - CFO)

Jens jest odpowiedzialny za strategiczne planowanie finansowe, controlling i księgowość oraz również za fuzje i przejęcia, IT i logistykę Hultafors Group.

Przed powołaniem na stanowisko pełniącego obowiązki dyrektora finansowego, w kwietniu 2021 r., i przed mianowaniem na dyrektora finansowym na stałe, w styczniu 2022 r., Jens był wiceprezesem ds. fuzji i przejęć oraz rozwoju biznesu. Przed dołączeniem do Hultafors Group Jens pracował jako dyrektor ds. rozwoju biznesu w Investment AB Latour, spółce holdingowej Hultafors Group. Wcześniej pracował dla dostawcy rozwiązań spawalniczych i tnących ESAB na różnych stanowiskach związanych np. z marketingiem, polityką cenową, projektami strategicznymi itp. Wcześniejsze doświadczenia Jensa obejmują różne role w doradztwie w zakresie zarządzania. Jens ma tytuł magistra matematyki stosowanej uzyskany na Chalmers University of Technology oraz licencjat z administracji biznesowej w School of Business, Economics and Law na Uniwersytecie w Göteborgu.

Bas Teepe

Bas Teepe

DYREKTOR DS. ZASOBÓW LUDZKICH (CHIEF HUMAN RESOURCES OFFICER – CHRO)

Bas jest odpowiedzialny za strategię HR firmy i kieruje funkcjami korporacyjnymi Komunikacja i Jakość.

Bas pełnił obowiązki CHRO Hultafors Group od 1 lipca 2021 r., a następnie został na stałe powołany do tej funkcji w grudniu 2021 r. Przed dołączeniem do Hultafors Group, Bas był dyrektorem ds. Global HR we Fristads od 2019 r. i jako taki był istotnym członkiem restrukturyzacji grupy, ustalania nowej strategii i podnoszenia wyników operacyjnych. Przed dołączeniem do Fristads Bas pracował blisko 8 lat w Kongsberg Automotive, spółce giełdowej zatrudniającej 10 000 pracowników, gdzie był wiceprezesem ds. HR w jednej z globalnych firm podlegających grupie.

Torbjörn Eriksson

Torbjörn Eriksson

PRESIDENT HARDWARE EUROPE

Torbjörn jest odpowiedzialny za dział Hardware Europe Hultafors Group, obejmujący marki premium w wielu wybranych kategoriach produktowych skierowanych głównie do sektora budowlanego. Portfolio Hardware Europe obejmuje Hultafors, Wibe Ladders, Scangrip i Telesteps.

Torbjörn pełnił wcześniej funkcję CCO Hultafors Group, dbając o kluczowe zasoby handlowe, takie jak marketing, rozwój biznesu, e-commerce i cyfryzacja. Zarządzał również operacjami rynkowymi Hultafors Group, w tym spółkami handlowymi w 14 krajach, eksportem i logistyką. Torbjörn ma doświadczenie wyniesione z sektora IT i przemysłowego, gdzie pracował na różnych stanowiskach kierowniczych w firmach takich jak Cisco Systems, B&B TOOLS, Statoil Lubricants i Monier Roofing.

Anders Hülse

Anders Hülse

PRESIDENT PPE EUROPE

Anders jest odpowiedzialna za dział PPE (Personal Protective Equipment) Europe Hultafors Group, obejmujący marki premium, które oferują środki ochrony indywidualnej, w tym produkty ochrony do prac w warunkach wysokiego ryzyka. Portfolio PPE Europe obejmuje Fristads AB, EMMA Safety Footwear, Hellberg Safety, Snickers Workwear & Solid Gear oraz marki Toe Guard i EripioWear.

Przed dołączeniem do Hultafors Group Anders był dyrektorem generalnym Fristads, Kansas i Leijona, a od 2015 roku pracuje w Fristads. Anders ma szerokie doświadczenie w różnych firmach i rolach oraz dogłębną wiedzę na temat naszej branży..

Stephen Skeels

Stephen Skeels

PRESIDENT HARDWARE NORTH AMERICA

Stephen jest odpowiedzialny za pion Hardware Hultafors Group w Ameryce Północnej, który oferuje narzędzia ręczne oraz produkty związane z przenoszeniem i przechowywaniem narzędzi, sprzedawane pod różnymi markami premium, skierowane przede wszystkim do sektora budowlanego. W portfolio Hardware znajdują się marki: Johnson Level & Tools, CLC Work Gear, Martinez Tool Company i Kuny's.

Przed dołączeniem do Hultafors Group Stephen pełnił różne stanowiska w firmie Stanley Black & Decker, m.in. jako Prezydent ds. Rynków Wschodzących w dziale Narzędzia Ręczne i Przechowywanie oraz jako Prezydent ds. Azji w dziale Elektronarzędzi. W tym czasie Stephen prowadził różnego rodzaju inicjatywy rozwoju biznesu, skupiając się na budowaniu marki, strategiach produktowych i wdrożeniowych. Niedawno odniósł sukces jako właściciel lokalnego sklepu z narzędziami, ustanawiając go liderem rynkowym w swoim regionie.

Social Media